publicita projektu

Novinky z projektu

2. 02. 2012

Liberecká firma hledá odběratele svých služeb a partnery pro spolupráci při přípravných, dokončovacích a specializovaných stavebních pracích – zejména pak v oblasti pískování / tryskání vlhkým křemičitým pískem na povrchy kámen, železo, beton, cihlové zdivo, rez aj.

Čtěte dále …


18. 10. 2011

Německý producent textilních výrobků hledá v Libereckém kraji pro dlouhodobou spolupráci firmy zabývající se výrobou kojeneckého či sportovního oblečení, batohů, švadleny, krejčovství.

Čtete dále …


29. 07. 2011

Výrobce přírodních svíček ze včelího vosku hledá (nejen) v Sasku partnery pro dlouhodobou spolupráci – nové odběratele, distributora.

Čtěte dále …


Aktuálně z...

...OHK Liberec

Společná vyšetřovací skupina české a saské policie

5. 11. 2012| aktuality

Dnes se saský ministr vnitra Markus Ulbig v Praze setkal se svým českým protějškem, českým ministrem vnitra Janem Kubicem. Projednávány budou možnosti řešení přeshraniční kriminality. Zejména v oblasti krádeží osobních automobilů a trestné činnosti související s drogami by měla být spolupráce mezi Českou republikou a Saskem dále rozšířena a prohloubena. Ministři se dohodli na zřízení společného vyšetřovacího týmu, který již funguje mezi Německem a Polskem. V příštích několika měsících bude zpracován koncept přeshraničních vyšetřování a od března 2013 bude 5 úředníků z obou zemí pracovat ve společné vyšetřovací skupině.
Pro oblast drogové kriminality bylo Saskem navrženo vytvoření společné policejní vyšetřovací skupiny, kterou bude koordinovat Evropská prokuratura EUROJUST. V Sasku tvořilo téměř polovinu všech registrovaných policejních případů v roce 2011 obchodování a pašování drogy Krystal. Její uživatelé v Sasku pokrývají svou potřebu zejména v České republice.

Zdroj: http://www.euroregiononline.eu

vytisknout | odeslat na e-mail

Partneři projektu

Novinky na e-mail

Nechte si na e-mail zasílat novinky a nejnovější články.