publicita projektu

Novinky z projektu

2. 02. 2012

Liberecká firma hledá odběratele svých služeb a partnery pro spolupráci při přípravných, dokončovacích a specializovaných stavebních pracích – zejména pak v oblasti pískování / tryskání vlhkým křemičitým pískem na povrchy kámen, železo, beton, cihlové zdivo, rez aj.

Čtěte dále …


18. 10. 2011

Německý producent textilních výrobků hledá v Libereckém kraji pro dlouhodobou spolupráci firmy zabývající se výrobou kojeneckého či sportovního oblečení, batohů, švadleny, krejčovství.

Čtete dále …


29. 07. 2011

Výrobce přírodních svíček ze včelího vosku hledá (nejen) v Sasku partnery pro dlouhodobou spolupráci – nové odběratele, distributora.

Čtěte dále …


Aktuálně z...

...OHK Liberec

Přeshraniční informační a náborový den ve Zgorzelci

26. 02. 2014| aktuality

Dovolujeme si Vás pozvat k účasti v dalším, již osmém ročníku na Přeshraničním informačním a náborovém dni ve Zgorzelci. Letos se uskuteční dne 11. dubna od 11:00 do 15:00 hodin v sídle Městského kulturního domu na ul. Parkowa 1.Akce je pořádána a financována v rámci aktivit Partnerství Eures-TriRegio v polsko-česko-německém příhraničí Dolnoslezským vojvodským úřadem práce a má charakter přeshraniční pracovní burzy. Cílem této aktivity je poskytnout všem občanům pohraničí, kteří mají zájem o zaměstnání nebo zahájení podnikání v příhraničním regionu, informace o životních a pracovních podmínkách v ČR a Německu, a zaměstnavatelům umožnit uskutečnění náboru pracovníků a prezentaci profilu vlastní firmy. Dovolujeme si Vás pozvat k účasti na této akci, nabízíme zdarma stánek, jazykovou podporu na stánku a během burzy coffee break a lunch. Účastníci si sami hradí výdaje na dopravu a případné ubytování. Zašlete nám, prosím, profesní profily hledaných zaměstnanců, abychom je zveřejnili a pozvali příslušné kandidáty. Těm z Vás, kteří nám pošlou registrované pracovní nabídky, nabízíme uskutečnění kvalifikačních pohovorů s předběžně vybranými uchazeči.

Více informací v příloze:

vytisknout | odeslat na e-mail

Partneři projektu

Novinky na e-mail

Nechte si na e-mail zasílat novinky a nejnovější články.