publicita projektu

Novinky z projektu

2. 02. 2012

Liberecká firma hledá odběratele svých služeb a partnery pro spolupráci při přípravných, dokončovacích a specializovaných stavebních pracích – zejména pak v oblasti pískování / tryskání vlhkým křemičitým pískem na povrchy kámen, železo, beton, cihlové zdivo, rez aj.

Čtěte dále …


18. 10. 2011

Německý producent textilních výrobků hledá v Libereckém kraji pro dlouhodobou spolupráci firmy zabývající se výrobou kojeneckého či sportovního oblečení, batohů, švadleny, krejčovství.

Čtete dále …


29. 07. 2011

Výrobce přírodních svíček ze včelího vosku hledá (nejen) v Sasku partnery pro dlouhodobou spolupráci – nové odběratele, distributora.

Čtěte dále …


Aktuálně z...

...OHK Liberec

Hospodářská etika a společenská odpovědnost podniků

3. 03. 2014| aktuality

ČNOPK a Konrad-Adenauer-Stiftung organizují už po šestnácté hospodářsko-politický workshop s poslanci, novináři a manažery hospodářských subjektů. Tento rok je konference na téma „Hospodářská etika a společenská odpovědnost podniků“.

Podnik se musí chovat ke společnosti zodpovědně, navíc povinně udržet konkurenceschopnost, kritérium „obecného blaha“ pojímat jako závazek ve formě „firemní příslušnosti“. V budoucnosti je tento koncept pro veřejné a demokratické společnosti.

Oba dva hlavní řečníci, předseda vlády v.v. a čestný předseda Konrad-Adenauer-Stiftung, Prof. Dr. Bernhard Vogel a náměstek Ing. Tomáš Hajdušek se zúčastní panelové diskuze a diskuze u kulatého stolu s odborníky a zástupci institucí. Závěrečnou řeč pronese Ing. Jan Bartošek, místopředseda Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky.

Termín:
6. března 2014, 11.30 -19.30 hodin
Místo konání: Zámek Štiřín
Ringhofferova 711, 251 68 Kamenice
Program: Program konference ke stažení (pdf, 671 kB)
Přihláška: Na akci se můžete přihlásit telefonicky na tel. 222 320 190-1 nebo na e-mailové adreseinfo.prag(at)kas.de.
Účast je zdarma. Konference bude simultánně tlumočena do češtiny / němčiny.
Kontakt: Bernard Bauer, Tel.: +420 224 221 200

vytisknout | odeslat na e-mail

Partneři projektu

Novinky na e-mail

Nechte si na e-mail zasílat novinky a nejnovější články.