publicita projektu

Novinky z projektu

2. 02. 2012

Liberecká firma hledá odběratele svých služeb a partnery pro spolupráci při přípravných, dokončovacích a specializovaných stavebních pracích – zejména pak v oblasti pískování / tryskání vlhkým křemičitým pískem na povrchy kámen, železo, beton, cihlové zdivo, rez aj.

Čtěte dále …


18. 10. 2011

Německý producent textilních výrobků hledá v Libereckém kraji pro dlouhodobou spolupráci firmy zabývající se výrobou kojeneckého či sportovního oblečení, batohů, švadleny, krejčovství.

Čtete dále …


29. 07. 2011

Výrobce přírodních svíček ze včelího vosku hledá (nejen) v Sasku partnery pro dlouhodobou spolupráci – nové odběratele, distributora.

Čtěte dále …


Aktuálně z...

...OHK Liberec

O projektu

Projekt Dvě země – jeden hospodářský prostor vznikl na základě dlouholetých, osvědčených partnerských vztahů mezi Okresní hospodářskou komorou Liberec a Průmyslovou a obchodní komorou v Žitavě (IHK Dresden/Zittau).

Jeho tvůrci vycházeli ze základní myšlenky, že rozvoje hospodářské kooperace mezi českými a saskými podnikateli a živnostníky v obou částech regionu je možno docílit hlavně zlepšením komunikace obou skupin. Proto do projektu zařadili různé společné aktivity, které by měly přispět ke zlepšení vzájemného poznání, a to jak směrem k podnikatelským aktivitám těchto subjektů, tak i směrem ke kulturně – sociálním zvláštnostem.

K odstraňování těchto bariér, a tím i k dalšímu hospodářskému rozvoji v české a saské části Euroregionu Nisa, směřuje podpora projektu z Programu Cíl3/Ziel3, který je spolufinancován ERDF.

vytisknout | odeslat na e-mail

Partneři projektu

Novinky na e-mail

Nechte si na e-mail zasílat novinky a nejnovější články.