publicita projektu

Novinky z projektu

2. 02. 2012

Liberecká firma hledá odběratele svých služeb a partnery pro spolupráci při přípravných, dokončovacích a specializovaných stavebních pracích – zejména pak v oblasti pískování / tryskání vlhkým křemičitým pískem na povrchy kámen, železo, beton, cihlové zdivo, rez aj.

Čtěte dále …


18. 10. 2011

Německý producent textilních výrobků hledá v Libereckém kraji pro dlouhodobou spolupráci firmy zabývající se výrobou kojeneckého či sportovního oblečení, batohů, švadleny, krejčovství.

Čtete dále …


29. 07. 2011

Výrobce přírodních svíček ze včelího vosku hledá (nejen) v Sasku partnery pro dlouhodobou spolupráci – nové odběratele, distributora.

Čtěte dále …


Aktuálně z...

...OHK Liberec

Mezinárodní kooperační burza v Sasku

20. 03. 2015| aktuality

Jménem sdruženi OST – WEST si Vás dovolujeme pozvat na tradiční 37. Mezinárodní kooperační burzu v saském Torgau (nedaleko Lipska, cca 220 km z Liberce),

která se koná 16. a 17. dubna 2015 v budově radnice na hlavním náměstí. Hlavním kooperačním dnem je čtvrtek 16. 4. od 9:30 h.

Jako účastníci této mezinárodní akce jsou vítány firmy působící v oblasti zpracování kovů, ocelových konstrukcí , výroby strojů, dopravy, elektrotechniky, elektroniky,

automatizační techniky, kontrolních systémů, techniky životního prostředí – alternativních zdrojů energií.

Rovněž doporučujeme účast konzultačním firmám v uvedených oblastech, inženýrským organizacím, zástupcům bank a organizacím na podporu hospodářství.

 

Cílem akce je navázání nových kontaktů, podpora kontraktů a výměna zkušeností mezi německými podniky a firmami východního evropského bloku.

Zástupci německých společností mají připraveny také konkrétní zakázky pro nové partnery – účastníky burzy.

Úspěšnost této akce dokládá skutečnost, že se jedná již o 37. burzu v Torgau (obvykle se konají dvě v roce – na jaře a na podzim).

Plný text pozvánky a programu přikládáme v německém originále. Dotazy v českém jazyce můžete směrovat na: prochazka@ohkliberec.cz.

Účastnický poplatek činí 100 EUR/os.

Doprovodnou akcí je diskuzní setkání na téma energií/energetiky pro zástupce malých a středních podniků.

Kontakt na pořadatele a registrace:

OST – WEST Verein

Schloßstraße 19

D-04860 Torgau

Tel./Fax: +49 (0) 3421 71 56 47

e-mail: ostwest@online.de

 

Příloha:

vytisknout | odeslat na e-mail

Partneři projektu

Novinky na e-mail

Nechte si na e-mail zasílat novinky a nejnovější články.