publicita projektu

Novinky z projektu

2. 02. 2012

Liberecká firma hledá odběratele svých služeb a partnery pro spolupráci při přípravných, dokončovacích a specializovaných stavebních pracích – zejména pak v oblasti pískování / tryskání vlhkým křemičitým pískem na povrchy kámen, železo, beton, cihlové zdivo, rez aj.

Čtěte dále …


18. 10. 2011

Německý producent textilních výrobků hledá v Libereckém kraji pro dlouhodobou spolupráci firmy zabývající se výrobou kojeneckého či sportovního oblečení, batohů, švadleny, krejčovství.

Čtete dále …


29. 07. 2011

Výrobce přírodních svíček ze včelího vosku hledá (nejen) v Sasku partnery pro dlouhodobou spolupráci – nové odběratele, distributora.

Čtěte dále …


Aktuálně z...

...OHK Liberec

Kooperace

Zájem o česko-německou spolupráci v oblasti realit

Saský subjekt hledá českého partnera pro spolupráci v oblasti výstavby a provozu rezidenčního domu pro seniory v Drážďanech s předpokládanou kapacitou 80 až 120 klientů. Bližší informace k nabídce a podkladový materiál naleznete v přiložených dokumentech zde.

V případě zájmu je možno kontaktovat pana Christiana Schuriga na telefonu +49 (0) 152 083 83 865 nebo e-mailu schreibbuero_dresden-nord@online.de.


Liberecká stavební firma hledá partnery v Sasku!

Renomovaná firma působící dvacet let na českém trhu hledá odběratele svých služeb a partnery pro spolupráci při přípravných, dokončovacích a specializovaných stavebních pracích, zejména pak v oblasti

  • pískování / tryskání vlhkým křemičitým pískem s 95% odstraněním prašnosti na povrchy kámen, železo, beton, cihlové zdivo, rez, mosty, podezdívky, fasády, bednění, schody v interiérech, čištění forem jímek aj.

Podnik se zaměřuje také na odborné řemeslné práce

  • truhlářské a řezbářské,
  • zednické jako zhotovení obkladů, dlažeb, maleb a nátěrů průmyslových a stavebních celků
  • odstraňování vodorovného značení na komunikacích.

Kontakt: +420 485 100 148 / krejcova@ohkliberec.cz (Barbora Krejčová)


Producent textilních výrobků by rád navázal spolupráci s českými firmami

Německý producent textilních výrobků, především pro kojence, hledá v Libereckém kraji partnery pro spolupráci – výrobce kojeneckého oblečení, sportovního oblečení, výrobce batohů, švadleny, krejčovství. Komunikace možná v němčině i angličtině. Pro více informací kontaktujte Barboru Krejčovou – krejcova@ohkliberec.cz.


Výrobce přírodních svíček hledá nové odběratele, distributora

Výrobce přírodních svíček ze včelího vosku hledá (nejen v Sasku) partnery, nové odběratele. Jsou nabízeny ručně stáčené svíčky v mnoha barevných i tvarových kombinacích, možnost výroby litých svíček dle přání zákazníka, vytvoření dárkových sad z pouze ručně vyrobených produktů (keramika, svíčky, drátkování, košíky atd.). V případě zájmu či dotazů využijte níže uvedené kontakty a odkazy.

Kontakty: ajka.novotna@gmail.com, krejcova@ohkliberec.cz, www.vceli-svicky.webnode.cz


Německý výrobce kuchyní hledá obchodního partnera pro svou libereckou pobočku

Renomovaný německý výrobce (nejen) kuchyňského nábytku hledá v České republice obchodního partnera – vedoucího, samostatně činného provozovatele pro svou nově zřizovanou libereckou pobočku. Podmínkou jsou zkušenosti z oboru, s prodejem kuchyňského sortimentu. Pro více informací kontaktujte Barboru Krejčovou: krejcova@ohkliberec.cz .


Poptávka pronájmu průmyslových prostor v okolí Liberce či Žitavy

Firma zabývající se povrchovou úpravou kovů hledá v okolí Liberce nebo Žitavy k pronájmu volné průmyslové prostory s možností využívání jeřábu o nosnosti 20 t.

Kontakt: asistent@slechtasro.cz nebo krejcova@ohkliberec.cz


Německý výrobce grilů hledá českého obchodního partnera

Saský podnikatel hledá českého živnostníka či firmu, která by pro něj vyráběla rozkládací kempingový gril. Bližší popis výrobku naleznete v přiloženém souboru.

Spezifikace výrobku

Kontakt: Kunath.Juergen@t-online.de nebo krejcova@ohkliberec.cz


Poptávka spolupráce v oblasti stavebnictví

Německá stavební firma hledá českého partnera pro spolupráci při zajišťování středně velkých zakázek. Konkrétně se jedná o vnější a vnitřní stavební práce – montáže budov za sucha, obkladačství, omítání a začišťování, opravy na stavbách.

Kontakt:
Bauservice Matthias Furkert, Building and construction services
Tel.: +49 (0)351/20 56 424  /  Mob.: +49 (0)173 79 36 048
Fax: +49 (0)351/21 76 126
Matthias_Furkert@web.de

Pro komunikaci v češtině je možné kontaktovat také paní Ivanu Purath: Ivana.Purath@hwk-dresden.de nebo Barboru Krejčovou: Krejcova@ohkliberec.cz.


Nabídky spolupráce pro české firmy zabývající se elektroinstalacemi

Německá elektroinstalační firma se sídlem u Pirny (Dohma) hledá subdodavatele pro dlouhodobou spolupráci v oblasti elektroinstalačních prací v komerční a průmyslové výstavbě na jihu Německa.

Kontakt:
EGA Elektrotechnische Gebäudeausrüstung
Tel.: +49 (0)3501 44 22 96  /  Fax: +49(0)3501 49 19 190
ega.dohma@web.de

________________

Saská elektroinstalační firma hledá subdodavatele pro zajištění elektroinstalačních prací (bytové a průmyslové instalace) na území Německé spolkové republiky.

Kontakt:
Firma Struebing
Tel.: +49 (0)3521 45 43 43   /  Fax.: +49 (0)3521 40 24 15
info@struebing-elektro.de

Pro komunikace v češtině je možné kontaktovat také paní Ivanu Purath: Ivana.Purath@hwk-dresden.de nebo Barboru Krejčovou: krejcova@ohkliberec.cz.


Německá firma nabízí pozici učně v oboru konstrukční techniky

Firma Baier GmbH specializující se na vývoj, produkci a montáž pohyblivých fasádových elementů hledá od 01.08.2011 českého učně v profesi technik kovových konstrukcí – obor konstrukční technika. Absolvent najde uplatnění v podnicích specializujících se na zpracovávání kovu pro vnitřní stavební práce a výškovou stavbu, např. v oboru pokrývačství či fasádnictví. Po úspěšném ukončení vzdělání je nabízena možnost zaměstnání v české filiálce firmy.

Více o nabízené pozici a podmínkách jejího získání čtěte zde. Pro komunikace v češtině je možné kontaktovat také paní Ivanu Purath: Ivana.Purath@hwk-dresden.de nebo Barboru Krejčovou: krejcova@ohkliberec.cz.


Německá firma hledá českého partnera pro spolupráci při výrobě sedacího nábytku

Německá firma zabývající se bytovým designem, vývojem a produkcí nábytku podporujícího správné držení těla hledá české firmy pro výrobu patentovaného sedacího nábytku HIPPEL-STÜHLE, židlí a křesel, vhodných do škol, kanceláří i domácnosti. Více informací o výrobku a firmě naleznete zde: www.hippel-stuhl.de .

V případě zájmu a pro více informací kontaktujte Barboru Krejčovou: krejcova@ohkliberec.cz, +420 602 716 130


Logistické požadavky se nejlépe zvládnou v síti !

Pro všechny podniky výrobního průmyslu, ale také pro všechny obchodníky, se stává stále důležitější řešení logistických problémů a výzev, zejména pokud jde o splnění požadavků a přání zákazníka.

Po otevření hranic a rozšíření EU směrem na východ dochází k významnému nárůstu obchodních kontaktů a rozšiřování ekonomické spolupráce. Poskytovatelé logistických služeb musejí s tímto tempem držet krok, aby byli schopni vyhovět požadavkům moderní výroby a obchodu.

Velké logistické firmy řeší tyto úkoly prostřednictvím fůzí nebo akvizicí, přičemž jejich operátoři a kontaktní osoby sídlí často ve velkých aglomeracích. Kromě nesnází při komunikaci a problémech s různými měnovými systémy existují také nezanedbatelné rozdíly v mentalitách. V neposlední řadě budou obchodní vztahy podniků také ovlivňovány právními, daňovými a obchodními požadavky a nároky, které malé a střední podniky nemusejí sami vyřešit.

Jako mezinárodně působící logistická firma v Trojmezí se osvědčila skupina Triloxx sídlící a poskytující služby v Žitavě, Frýdlantu a Wroclawi. Krátké cesty – rychlá řešení a kontaktní osoba přímo na místě – a to vše dostupné v místním jazyce.

Další informace naleznete na: www.triloxx.eu


Mediální a reklamní agentura hledá v Sasku stejně zaměřenou společnost

Mediální a reklamní agentura Kalendář Liberecka spol. s r.o. hledá v Sasku podobně zaměřenou společnost za účelem obchodní spolupráce. Kalendář Liberecka se specializuje na propagaci služeb a produktů svých klientů prostřednictvím tištěné inzerce, komerčních článků, grafických materiálů a rozhlasových spotů či pořadů.

V Sasku hledáme partnera, který by nám za provizi či na základě reciproční spolupráce pomohl rozšířit klientelu o německé společnosti a instituce, jež by měly zájem propagovat své aktivity a produkty v českém příhraničí, zvláště na Liberecku.

Kontakt: redakce@kallib.cz nebo krejcova@ohkliberec.cz


Německý poskytovatel personálních služeb hledá českého kooperačního partnera

Poskytovatel personálních služeb specializující se výhradně na kvalifikovanou pracovní sílu hledá kooperačního partnera pro spolupráci při vyhledávání odborných pracovníků v České republice – momentálně především elektrikářů, mechaniků sanitárních, topných, klimatizačních zařízení, zdravotníků a ošetřovatelů.

Více informací získáte od Barbory Krejčové krejcova@ohkliberec.cz nebo Thomase Raafa traaf@pmk-personal.de .


Německý výrobce obývacích stěn hledá severočeského výrobce nábytku

Německý výrobce obývacích stěn hledá českého výrobce nábytku, který může vyrábět stoly ve třech rozměrech a s různými povrchy (dýhy) – jak podle přání zákazníků tak jako subdodavatel částí pro sériovou výrobu. Komunikace možná v angličtině nebo němčině.

Kontakt:

Wehrsdorfer Werkstätten                      Tel.: 0049 35936 3800
Pan Horst Trüggelmann                         E-mail: tajuelo@trueggelmann.de
Dresdner Str. 43                                        Internet: www.wehrsdorfer.de
02689 Sohland, Německo


Formování plastických hmot – nabídka pro české firmy

Saská firma z okresu Drážďany hledá českou firmu, která se zabývá termickým formováním plastických hmot (ABS) a disponuje CNC-frézovací technikou.

Kontakt: Mgr. Marie Janecká, janecka@ohkliberec.cz, tel.: 602 716 130


Partneři projektu

Novinky na e-mail

Nechte si na e-mail zasílat novinky a nejnovější články.